Знищений російський Ту-22М3 на аеродромі "Сольци". СУПУТНИКОВІ ФОТО+ВІДЕО
У мережі з’явилися супутникові фото з аеродрому "Сольци" у Новгородській області РФ, де було знищено стратегічний бомбардувальник Ту-22М3.
Як передає Цензор.НЕТ, відповідні світлини публікує LIGA.net.
Перше фото датовано 16 серпня. На аеродромі стоять російські Ту-22М3.
На світлинах за 21 серпня видно, що один бомбардувальник було спалено. Інші ж Ту-22М3 зникли. Ймовірно, їх передислокували.


У Краснодарському краї нещодавно розбився військовий винищувач Су-25 «Грач». Під час польоту відмовили обидва двигуна. Пілот катапультувався над затокою, але не вижив, бо парашут потягнув «путінського орла» на дно.
У Білгородській області ППО ЗСУ демілітаризували літак «Су -25» «Грач» Міністерства нападу московії. Пілот цієї машини теж загинув і додому до родини вже ніколи не повернеться.
За каденції першого президента Росії пана Бориса Єльцина Повітряно-Комічні Сили досягли піку свого технічного розвитку. На стендах військових аеродромів тоді висіли гасла: «Наши Миги - сядут у Риге». Пілоти НАТО були в «істериці», коли їм у небі зустрічалися російські бомбардувальники третього покоління Су-24М, побудовані в 1983 році з «атомним моторчиком». Наразі ситуація з авіацією в недоімперії трохи погіршилася. Пентагон після ознайомлення зі станом справ у російській авіації знизив витрати на утримання своїх ППО в два рази.
Дід бабаєв має великі проблеми з військовою авіацією. Більше 300 літаків за рік війни в Україні було збито військовими ППО ЗСУ. На аеродромах залишився радянський мотлох. Літаки і вертольоти ремонтують, як ремонтували при «совці» комбайни на машинотракторній станції - методом розбору двох бортів, що стоять поруч.
23 березня 2021 року під час підготовки до польоту далекого бомбардувальника-ракетоносця «Ту-22М3» на аеродромі в Калузької області сталося спрацювання системи катапультування. Через недостатню висоту для розкриття парашутів три члени екіпажу при приземленні розбилися насмерть об злітно-посадкову смугу. Під Мурманськом корпус літака бомбардувальника ТУ-22м3, вік якого досяг 33 роки, при посадці на смугу розвалився на частини і згорів разом з пілотом.
80% арсеналу Повітряно-комічних сил РФ до російсько-української війни обслуговували фахівці з України. ФСБ вислала «біндерівців» і «хохлофашиздів» у статусі «неблагонадійних», назад, у Дніпро. Після від'їзду «салоедов», мокшанські ракети почали вибухати на старті, а літаки горіти в повітрі. Якщо «путінські каміказди» губитимуть техніку в такому темпі, то у фюрера закінчаться, або літаки, або військові льотчики. https://www.youtube.com/watch?v=cunrEg8AxSU