Путін і Кім Чен Ин зустрілися на космодромі. ФОТО
Російський і північнокорейський диктатори Володимир Путін та Кім Чен Ин зустрілися для переговорів на космодромі "Восточный" на Далекому сході РФ для переговорів.
Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на російські ЗМІ.
Кім Чен Ин прибув на залізничну станцію космодрому "Восточный" у Приамур'ї на своєму бронепоїзді. Путін прилетів туди з Владивостока, де напередодні відвідував Східний економічний форум.
Церемонія зустрічі відбулася біля головного входу в монтажно-випробувальний корпус ракет-носіїв.
"Я дуже радий вас бачити", - привітав Путін лідера КНДР. Кім Чен Ин подякував за теплий прийом.
На запитання, чи буде Росія допомагати КНДР будувати супутники, Путін відповів: "Ми тому і приїхали на космодром "Восточный".
"Лідер КНДР проявляє великий інтерес до ракетної техніки, вони і космос намагаються розвивати", - зазначив російський диктатор.
Путіна запитали, чи буде обговорюватися військово-технічне співробітництво на переговорах із лідером КНДР.
"Поговоримо про всі питання без поспіху. Час є", - відповів він.
Російські ЗМІ пишуть, що Путін та Кім Чен Ин розпочали переговори на космодромі. Очікують, що ця зустріч триватиме кілька годин.
Раніше The New York Times з посиланням на джерела писало, що Путін хоче отримати від КНДР артилерійські снаряди та протитанкові ракети, а Кім Чен Ин - щоб Росія надала Північній Кореї передові технології для супутників і атомних підводних човнів. Окрім того, Кім шукає продовольчу допомогу для своєї країни.
Нагадаємо, Кім Чен Ин прибув до Росії напередодні, 12 вересня. Прессекретар Путіна Пєсков розповів журналістам, що це буде "повноцінний візит", в рамках якого "відбудуться переговори між двома делегаціями, після чого, якщо буде потреба, лідери продовжать спілкування у форматі тет-а-тет".
