9061 відвідувач онлайн
5 867 3

Управління стратегічних комунікацій ЗСУ підтвердило удар по нафтово-мастильних складах у Луганську. СУПУТНИКОВЕ ФОТО

луганськ,пожежа,нафтобаза

Сили оборони України вчора, 3 грудня, завдали удару по окупованому Луганську. Було уражено нафтово-мастильні склади росіян.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Управління стратегічних комунікацій ЗСУ в телеграмі.

Як зазначається, вчора, 3 грудня 2023 Сили оборони завдали успішного вогневого удару по нафтово-мастильних складах, які розташовані в межах тимчасово окупованого Луганська.

Нагадаємо, зранку була інформація про те, що вночі у тимчасово окупованому Луганську горіла нафтобаза.

Управління стратегічних комунікацій ЗСУ підтвердило удар по нафтово-мастильних складах у Луганську 01

Завантаження...