Троє громадян України загинули в ДТП у Польщі. ФОТО
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це повідомляє TVN24.
Речник Глівіцького відділення поліції підінспектор Марек Сломський повідомив, що аварія сталася приблизно о 12:40 на вулиці Смольницькій у Глівіце, що веде до Жерниці.
"40-річний водій автомобіля Audi A6 на повороті дороги зіткнувся боком з автомобілем Audi A4, який їхав з протилежного боку, після чого не впорався з керуванням, з'їхав з дороги і вдарився в придорожнє дерево. Троє чоловіків, які їхали в автомобілі, громадяни України, загинули на місці", – сказав Сломський.
На місці події приземлився гелікоптер швидкої медичної допомоги, а також працюють пожежники та співробітники поліції.
"Прокурор разом зі слідчою групою поліції з'ясовує обставини інциденту" – додав речник поліції.

Поїхав знову на чужину.
І не в однім отім селі,
А скрізь на славній Україні
Людей у ярма запрягли
Пани лукаві... Гинуть! Гинуть!
У ярмах лицарські сини!
А препоганії пани
Жидам, братам своїм хорошим,
Остатні продають штани...
( Т. Г.Шевченко).