У Львові рашисти знищили музей Шухевича. ФОТОрепортаж
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на начальника Львівської ОВА Максима Козицького та міського голову Львова Андрія Садового.
О 5 ранку Козицький написав, що на Львівщині працює протиповітряна оборона.
"У Львівській області працюють ППО та мобільні вогневі групи, які збивають ворожі "Шахеди". Нічого не знімайте і не викладайте! Не будьте помічниками окупантів", - йдеться в повідомленні.
Згодом стало відомо, що уламки ворожого безпілотника влучили в цивільний об'єкт.
О 5.28 Козицький повідомив, що у Білогорщі на околиці Львова через падіння уламків "Шахеда" виникла пожежа у Меморіальному музеї Романа Шухевича. Також зафіксували падіння уламків "шахеда" в Дублянах. Горів дах гуртожитка університету.
"В день народження Степана Бандери москалі повністю знищили музей генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича на Білогорщі" - написав зранку Садовий.




