10744 відвідувача онлайн
35 986 150

У Львові рашисти знищили музей Шухевича. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на начальника Львівської ОВА Максима Козицького та міського голову Львова Андрія Садового. 

 О 5 ранку Козицький написав, що на Львівщині працює протиповітряна оборона.

 "У Львівській області працюють ППО та мобільні вогневі групи, які збивають ворожі "Шахеди". Нічого не знімайте і не викладайте! Не будьте помічниками окупантів", - йдеться в повідомленні.

Згодом стало відомо, що уламки ворожого безпілотника влучили в цивільний об'єкт. 

О 5.28 Козицький повідомив, що у Білогорщі на околиці Львова через падіння уламків "Шахеда" виникла пожежа у Меморіальному музеї Романа Шухевича. Також зафіксували  падіння уламків "шахеда" в Дублянах. Горів дах гуртожитка університету.

"В день народження Степана Бандери москалі повністю знищили музей генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича на Білогорщі" - написав зранку Садовий.

У Львові рашисти знищили музей Шухевича 01
У Львові рашисти знищили музей Шухевича 02
У Львові рашисти знищили музей Шухевича 03
У Львові рашисти знищили музей Шухевича 04
У Львові рашисти знищили музей Шухевича 05

Топ коментарі
+41
Уламками знищили? Чи знищили тому, що саме туди й цілилися? Тоді це було саме влучання, а не падіння уламків.
показати весь коментар
01.01.2024 08:01 Відповісти
+39
3.14дераси кацапські ...
показати весь коментар
01.01.2024 08:01 Відповісти
+34
судячи з усього туди цілилися кацапи !!! вони хочуть стерти памʼять українців про спроавжніх Героїв України, борців за її Волю і Незалежність проти счервоного кацапо-совкового, комуно-нацистького окупаційного лайна, біонепотребу !!! Без навідника гадаю не минулося !!!
показати весь коментар
01.01.2024 08:05 Відповісти

Завантаження...