Окупанти вночі атакували Україну "шахедами"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Генштаб ЗСУ та Повітряні сили.
"Минулої доби, російські окупанти вчергове атакували Україну, застосувавши 96 БпЛА типу "Shahed-136/131". Силами та засобами протиповітряної оборони знищено 66 ударних БпЛА.
Також, поточної доби загарбники знову завдали авіаційного удару, застосувавши 26 ударних БпЛА типу "Shahed-136/131". Нашими оборонцями знищено 21 ворожий дрон.", - йдеться в повідомленні.
Протягом ночі вибухи було чутно в Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Львові.
Пам'ять бомби не зітруть.
Хоч стріляли шкуродери,
Нам до дупи їхня лють.