11007 відвідувачів онлайн
4 996 14

Окупанти вночі атакували Україну "шахедами"

шахеди

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Генштаб ЗСУ та Повітряні сили.

"Минулої доби, російські окупанти вчергове атакували Україну, застосувавши 96 БпЛА типу "Shahed-136/131". Силами та засобами протиповітряної оборони знищено 66 ударних БпЛА.

Також, поточної доби загарбники знову завдали авіаційного удару, застосувавши 26 ударних БпЛА типу "Shahed-136/131". Нашими оборонцями знищено 21 ворожий дрон.", - йдеться  в повідомленні.

Протягом ночі вибухи було чутно в Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Львові.

Топ коментарі
+5
День народження Бандери
Пам'ять бомби не зітруть.
Хоч стріляли шкуродери,
Нам до дупи їхня лють.
показати весь коментар
01.01.2024 07:38 Відповісти
+4
Собаки наші друзі, а свині наше сало, а от кацапи - сдизькі, брудні і нікчемні потвори.
показати весь коментар
01.01.2024 07:39 Відповісти
+3
свинособаки..
показати весь коментар
01.01.2024 07:17 Відповісти

Завантаження...