9149 посетителей онлайн
4 927 14

Оккупанты ночью атаковали Украину "шахедами"

шахеди

Вечером 31 декабря несколько десятков российских ударных дронов были зафиксированы в воздушном пространстве Украины. Ночью несколько из них долетели до Львова.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Генштаб ВСУ и Воздушные силы.

"За минувшие сутки, российские оккупанты в очередной раз атаковали Украину, применив 96 БпЛА типа "Shahed-136/131". Силами и средствами противовоздушной обороны уничтожено 66 ударных БпЛА.

Также, в текущие сутки захватчики вновь нанесли авиационный удар, применив 26 ударных БпЛА типа "Shahed-136/131". Нашими защитниками уничтожен 21 вражеский дрон.", - говорится в сообщении.

В течение ночи взрывы были слышны в Одессе, Николаеве, Днепре, Львове.

Топ комментарии
+5
День народження Бандери
Пам'ять бомби не зітруть.
Хоч стріляли шкуродери,
Нам до дупи їхня лють.
показать весь комментарий
01.01.2024 07:38 Ответить
+4
Собаки наші друзі, а свині наше сало, а от кацапи - сдизькі, брудні і нікчемні потвори.
показать весь комментарий
01.01.2024 07:39 Ответить
+3
свинособаки..
показать весь комментарий
01.01.2024 07:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
свинособаки..
показать весь комментарий
01.01.2024 07:17 Ответить
Собаки наші друзі, а свині наше сало, а от кацапи - сдизькі, брудні і нікчемні потвори.
показать весь комментарий
01.01.2024 07:39 Ответить
А так..
показать весь комментарий
01.01.2024 07:43 Ответить
Андрофаги
показать весь комментарий
01.01.2024 09:11 Ответить
Rashen **********,що з них взяти...
показать весь комментарий
01.01.2024 07:24 Ответить
у Дублянах вличили між корпусом аргарного держуніверситету де вчився Бандера і памʼятником Бандері, в Білогорці знищено музей генерал-хорунжому УПА, Герою України Роману Шухевичу !!! тварюки кацапські !!!
показать весь комментарий
01.01.2024 07:33 Ответить
День народження Бандери
Пам'ять бомби не зітруть.
Хоч стріляли шкуродери,
Нам до дупи їхня лють.
показать весь комментарий
01.01.2024 07:38 Ответить
122 мопеди москалі запустили протягом нецілої доби - виробництво приблизно за місяць.
Скаженіють
показать весь комментарий
01.01.2024 08:04 Ответить
Вони кожен день мінімум два десятки запускають... З математикою у вас проблеми
показать весь комментарий
01.01.2024 08:16 Ответить
А де наша адекватна відповідь із Южмаші, невже більш ніж за 20 місяців війни неможна було виготовить декілька балістичних ракет і привітать мацква-крємль із днем народження Степана Андрійовича ?!
показать весь комментарий
01.01.2024 09:21 Ответить
А якщо по якійсь кіностудії зе або по друзям зезидента влучить?!
Ніззя!!!
показать весь комментарий
01.01.2024 09:39 Ответить
де де під асфальтом бруківкою та іншою корупційною діяльністю..
показать весь комментарий
01.01.2024 09:44 Ответить
Протиповітряна оборана України в новорічну ніч відбила російську атаку дронами-камікадзе типу Shahed, знищивши 87 зі 122 цілей. Окупанти запускали безпілотники в дві хвилі - ввечері 31 грудня і вранці 1 січня.
показать весь комментарий
01.01.2024 08:09 Ответить
Спільні привітаня з Новим роком від московії та хамасу!
Україну "мопедами", Ізраель ракетами.
показать весь комментарий
01.01.2024 09:36 Ответить