11326 відвідувачів онлайн
4 523 38

Тисячі набоїв, автомати, гранати, кулемети та гранатомети: Вже проведено майже 700 обшуків щодо незаконного обігу зброї, - Нацполіція. ФОТОрепортаж

Станом на 15:30 23 січня Нацполіція вже провела майже 700 обшуків щодо незаконного обігу зброї.

Про це повідомили в Національній поліції, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, у результаті проведених заходів 22 особи затримані у процесуальному порядку, 38 особам вже повідомлено про підозру.

У Нацполіції повідомили, що у фігурантів вилучено тисячі набоїв різного калібру, автомати, гранати, кулемети та гранатомети.

Нацполіція провела майже 700 обшуків

Слідчі дії і процес вилучення зброї та боєприпасів триває.

У подальшому будуть призначені відповідні експертизи та кваліфіковані дії кожного фігуранта в межах розпочатих кримінальних проваджень.

Нацполіція провела майже 700 обшуків
Нацполіція провела майже 700 обшуків
Нацполіція провела майже 700 обшуків
Нацполіція провела майже 700 обшуків
Нацполіція провела майже 700 обшуків

Топ коментарі
+13
Зачистка перед непопулярними рішеннями ?!
показати весь коментар
23.01.2025 16:45 Відповісти
+10
Шо, владонько рідна:


показати весь коментар
23.01.2025 16:43 Відповісти
+10
Роззброєння людей під час війни, це найгірша практика диктату.
показати весь коментар
23.01.2025 16:48 Відповісти

Завантаження...