Підпалював авто військових і волонтерів на Закарпатті: чоловіка засуджено до 5 років ув’язнення, - Офіс Генпрокурора. ФОТОрепортаж
Жителя Ужгорода засудили до 5 років позбавлення волі за підпали автомобілів військовослужбовців ЗСУ та місцевого підрозділу Товариства Червоного Хреста.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Офісу генпрокурора.
За даними Закарпатської обласної прокуратури, він діяв за вказівкою "замовника" з телеграм, який обіцяв йому грошову винагороду.
Прокурори довели, що чоловік погодився за гроші підпалювати військовий транспорт. Протягом вересня 2024 року він здійснив три підпали автомобілів, що належали військовослужбовцям та Червоному Хресту.
Зловмисника затримали під час виконання чергового завдання в Ужгороді - він намагався підпалити військовий мікроавтобус, використовуючи легкозаймисту суміш. За це йому обіцяли 1000 доларів, але грошей він так і не отримав.
Як зазначається, на час судового розгляду чоловік перебував під вартою. У суді він визнав свою провину та розкаявся.
Його засуджено до 5 років позбавлення волі за умисне знищення майна шляхом підпалу (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 114-1, ч. 2 ст. 194, ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 194 КК України).


