6659 відвідувачів онлайн

Кілометри траншей і підземні міста: Бійці 412 ОП БпС показали, як рашисти ховаються від дронів ЗСУ. ФОТОрепортаж

Російські загарбники створюють кілометрові траншеї, тунелі та справжні підземні міста, щоб сховатися від українських дронів.

Про це повідомили бійці 412 полку безпілотних систем Nemesis, передає Цензор.НЕТ.

"У розбудові окопної мережі, ворог використовує дошки, корпуси спаленої техніки та залізобетонні перекриття. Нерідко закопують морські контейнери чи аналогічні конструкції, і з’єднують їх з іншими укріпленнями. В таких підземних містечках розміщують командні пункти, житло, їдальні, майстерні.

Переходи таких підземних містечок простягаються до 3 км, а глибина - до 3 метрів", - йдеться в повідомленні.

Як окупанти ховаються від українських дронів
Як окупанти ховаються від українських дронів
Як окупанти ховаються від українських дронів
Як окупанти ховаються від українських дронів

Також загарбники почали створювати закручені окопи у формі равлика, де розміщують кулеметників.

Як окупанти ховаються від українських дронів

"Такі кулеметні гнізда ведуть вогонь на 360° і прикривають від наших дронів-бомберів ворожі ППО, артилерію, танки та іншу важку техніку", - додали захисники.

Топ коментарі
+44
Питання, чи таке вміємо ми, зависає у повітрі...
Те що бачив я своїми очима - це "гра в пісочок"...
показати весь коментар
28.02.2025 13:45 Відповісти
+19
Марахвон два роки розповідав про голих і босих чмобіків з іржавими "калашами" і танками Т-55...було смішно..
показати весь коментар
28.02.2025 14:09 Відповісти
+17
А у нас що? Холодні окопи з грязюкою?
показати весь коментар
28.02.2025 13:54 Відповісти

Завантаження...