7810 відвідувачів онлайн

Стрілянина сталася в одному з ТРЦ Білої Церкви: поранено чоловіка. ФОТОрепортаж (доповнено)

Група невідомих влаштувала стрілянину в одному із ТРЦ Білої Церкви Київської області.

Про це повідомила поліція Київщини, інформує Цензор.НЕТ.

Наразі відомо про одного потерпілого.

"Повідомлення про те, що до спортивного клубу в ТРЦ у Білій Церкві зайшли невідомі та здійснили стрілянину надійшло до поліції о 11:04. На місце негайно прибула слідчо-оперативна група, криміналісти, кінологи та медики.

Попередньо відомо, що група невідомих увірвалися до приміщення спортклубу, скоїли кілька пострілів зі зброї та втекли. Унаслідок події поранено відвідувача залу, його госпіталізували", - йдеться в повідомленні.

Згодом у поліції повідомили, що відкрили кримінальне провадження за фактом замаху на вбивство і хуліганство (ч. 2 ст. 15 п. 7 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України). Триває досудове розслідування.

Стрілянина в ТРЦ Білої Церкви 18 березня 2025 року
Стрілянина в ТРЦ Білої Церкви 18 березня 2025 року
Стрілянина в ТРЦ Білої Церкви 18 березня 2025 року
Стрілянина в ТРЦ Білої Церкви 18 березня 2025 року

Топ коментарі
+13
Скільки офігенних воїнів, просто рексів, даремно пропадає по тим білим церквам....
Казав своїм - робимо собі відрядження з зброєю до якогось ТЦК, їдемо взводом у повній снарязі.
Беремо штурмом якийсь відділок поліції, міську раду, фітнес-центр та пару крутих ресторанів.
За один день можна набрати народу на новий штурмовий батальйон.
показати весь коментар
18.03.2025 12:32 Відповісти
+8
Ой ***... Мамина черешенька настільки заїжджена, що аж смішно...
В окопах нема можливості писати, пісок екран засипає.
Але я тобі маминій квіточці скажу по секрету: військові не 24х7 в окопі... Ми і їмо, і спимо і тренуємося, і в туалет і в ванну і в душ ходимо, і в відпустку... І жінки до нас приїжджають, і діти... І це все не в окопі... Квартири знімаємо.
Але для тебе, маминої квіточки, це все таке далеке і не зрозуміле...
показати весь коментар
18.03.2025 12:44 Відповісти
+5
починай з опи, вр та кабміну - кілька бригад
показати весь коментар
18.03.2025 12:36 Відповісти

Завантаження...