Викрито схему переведення військових у тил за хабарі: чотирьом організаторам оголошено підозру, - ДБР. ФОТОрепортаж
Державне бюро розслідувань викрило схему незаконного переведення військовослужбовців із передової до тилових частин за хабарі.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДБР.
Як зазначається, серед фігурантів справи - колишній заступник начальника штабу одного з командувань видів військ ЗСУ. Використовуючи свої зв’язки та службове становище, він впливав на прийняття незаконних рішень щодо переведення військових. До оборудки були залучені посадовці ЗСУ різних рівнів, а вартість такої послуги становила в середньому 8 тисяч доларів США.
Схема працювала за чітко розробленим механізмом, а її учасники вживали заходів конспірації. Втім, правоохоронцям вдалося задокументувати їхню діяльність.
Чотирьом організаторам повідомлено про підозру за статтями 28 (ч. 2) та 369-2 (ч. 3) Кримінального кодексу України - зловживання впливом за попередньою змовою групою осіб. Санкція передбачає покарання до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Повідомляється, що також підозру отримали чотири військовослужбовці, які скористалися послугами цієї схеми. Вони підозрюються у вчиненні злочину за статтею 369-2 (ч. 1) КК України.
У межах досудового розслідування слідчі ДБР перевіряють понад 150 можливих фактів незаконного переведення військових у тил.



таких командирів-унікумів теж доста, не всіх просто злапали
та що ж таке?
на фронт їх усіх, негайно
а то як не новина - то дбр, поліція, сбу, прокурори то того затримали, то цього пов'язали, то ту схему прикрили
ти диви, розійшлися, не дають криміналу спокійно жити
коли ж красти, як не під час війни?