8599 відвідувачів онлайн

Український бойовий робот D-21-12R допущено до експлуатації в ЗСУ, - Міноборони. ФОТО

Міноборони України кодифікувало та допустило до використання в армії наземний бойовий роботизований комплекс D-21-12R, оснащений великокаліберним кулеметом.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Міноборони.

український бойовий робот допущено до використання в ЗСУ

Комплекс оснащений великокаліберним кулеметом і може виконувати широкий спектр бойових завдань: від спостереження і патрулювання до вогневої підтримки підрозділів, ураження живої сили та легкоброньованої техніки противника.

У Міноборони підкреслили, що D-21-12R має високу прохідність по складній місцевості, включаючи бездоріжжя, трясовини та дрібні водні перешкоди. Управління здійснюється дистанційно - оператор керує роботом із безпечного укриття на значній відстані.

Топ коментарі
+4
В одному з багаточисельних відео з фронту бачив, як якийсь самопально - зроблений дрон з автоматом розстрілював позиції ворога. От таке б літаюче щось зробити масове, щоб прилетіло, перестріляло всіх п#дарів і улетіло.
показати весь коментар
07.04.2025 14:18 Відповісти
+3
Треба вкладати грощі в те, що може вбивати кацапів дистанційно. Чим менше людей на передовій, тим менші втрати. А ще треба вкладати грощі в дистанційне знищення кацапів глибоко в тилу: плануючі бомби, бпла, крилаті, балістичні ракети.
показати весь коментар
07.04.2025 14:21 Відповісти
+2
R2D2 ?
показати весь коментар
07.04.2025 13:55 Відповісти

Завантаження...