8826 відвідувачів онлайн

У Запоріжжі викрили групу наркоділків: вилучено канабісу на 6 мільйонів гривень. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Правоохоронці Запоріжжя перекрили канал збуту елітного канабісу. Затримано шістьох осіб, які вирощували та продавали наркотики.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Національну поліцію.

Деталі про організаторів

Організатором виявився 68-річний запоріжець, який залучив п’ятьох знайомих до вирощування, зберігання та продажу "товару".

 Поліцейські провели 23 обшуки, під час яких вилучили:

  • понад 24 кілограмів канабісу елітних сортів,

  • гроші — 250 тисяч гривень і 1455 євро,

  • техніку, ваги, гріндери, зіп-пакети,

  • 2 автомобілі та 16 мобільних телефонів.

За скоєне їм загрожує до 10 років ув’язнення

За оцінками правоохоронців, вартість вилученого — понад 6 мільйонів гривень, а щомісячний прибуток злочинців міг сягати 1 мільйон гривень.

Фігурантам вже повідомлено про підозру, - незаконне виготовлення та збут наркотиків. Їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

коноплі
коноплі
коноплі
коноплі
коноплі
коноплі

Топ коментарі
+6
Дозволено/обмежено дозволено/відсутня кримінальна стаття - США, ЄС, Канада та інші нормальні країни.
Заборонено/кримінальна стаття - кацапня, іран, китай, кндр.
показати весь коментар
11.11.2025 16:48 Відповісти
+4
"24 кілограмів канабісу елітних сортів"
Відчуваю гордість за вітчизнчного виробника якісного продукту.
показати весь коментар
11.11.2025 17:13 Відповісти
+1
Трава никому плохо не делает, не вижу состава преступления. Наооброт, раздавать надо в такое вермя, для снижения стресса. Сам не курю, но ничего ужасного в этом не вижу. Алкоголь и сигареты намного хуже.
А ментов на фронт.
показати весь коментар
13.11.2025 01:34 Відповісти

Завантаження...