Захищаючи Україну, загинув артист оркестру, саксофоніст Дмитро Гладіренко. ФОТО
На фронті під час виконання бойового завдання загинув артист оркестру та саксофоніст чернігівського Міського палацу культури Дмитро Гладіренко.
Про це повідомляється на фейсбук-сторінці чернігівського Міського палацу культури, передає Цензор.НЕТ.
Що відомо
"З глибоким сумом повідомляємо… 12 березня під час виконання бойового завдання загинув наш колега - артист оркестру, саксофоніст Дмитро Гладіренко. Він був не лише талановитим музикантом, а й щирою, світлою людиною, відданою своїй справі та Україні", - йдеться в повідомленні.
Мріяв повернутися до музики
Зазначається, що Дмитро мріяв після війни повернутися до музики, взяти до рук саксофон і знову вийти на сцену, щоб зіграти для глядачів.
"Навіть під час відпустки після поранення він не втримався - прийшов до оркестрової і заграв. Того дня його музика знову наповнила зал життям, теплом і надією…
Колектив підприємства висловлює щирі співчуття рідним, близьким і всім, хто знав Дмитра. Розділяємо ваш біль і схиляємо голови у скорботі. Світла пам’ять Герою", - зазначається в повідомленні палацу культури.
Прощання з Героєм
Дружина Дмитра Оксана Гладіренко повідомила, що прощання з воїном відбудеться 23 березня о 9:30 біля Катеринської церкви.
"Здається що це страшний сон і дуже хочеться прокинутися. 12.03 під час виконання бойового завдання загинув мій коханий чоловік Дмитро Гладіренко. Він загинув, захищаючи Україну і кожного з нас", - написала вона.
Екс-учасник Дизель Шоу, актор Олег Іваниця, який із початком повномасштабної війни вступив до лав ЗСУ