10767 відвідувачів онлайн

Біля меморіальної дошки Сталіну в Сімферополі написали слово "Кат". ФОТО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив Степан Кіскін, депутат "Сімферопольської міської ради Республіки Крим від КПРФ", на своїй сторінці в Facebook.

За фактом "плюндрування" він направив відкрите звернення до начальника Управління ФСБ РФ у Криму та Севастополі Володимиру Палагіну і "прокурору Республіки Крим" Наталі Поклонській.

"Прошу Вас всебічно сприяти в пошуку, затриманні і покаранні вандалів-екстремістів! Прошу також вжити вичерпних заходів для недопущення подібних інцидентів у майбутньому. Неприпустимо, щоб вандали таким безсоромним чином ставилися до патріотичної історії нашої Батьківщини, плюндрували меморіальну дошку, на якій зображений генералісимус Великої Перемоги", - пише депутат.


Також читайте: Проблема Криму є довгостроковою і не має військового рішення, - представник Пентагону Карпентер

сталин доска

Топ коментарі
+86
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
07.03.2016 13:22 Відповісти
+71
Мемориальная доска Сталину.

Это ******.Русские свиньи больные животные.
показати весь коментар
07.03.2016 13:22 Відповісти
+43
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
07.03.2016 13:26 Відповісти

Завантаження...