Біля меморіальної дошки Сталіну в Сімферополі написали слово "Кат". ФОТО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив Степан Кіскін, депутат "Сімферопольської міської ради Республіки Крим від КПРФ", на своїй сторінці в Facebook.
За фактом "плюндрування" він направив відкрите звернення до начальника Управління ФСБ РФ у Криму та Севастополі Володимиру Палагіну і "прокурору Республіки Крим" Наталі Поклонській.
"Прошу Вас всебічно сприяти в пошуку, затриманні і покаранні вандалів-екстремістів! Прошу також вжити вичерпних заходів для недопущення подібних інцидентів у майбутньому. Неприпустимо, щоб вандали таким безсоромним чином ставилися до патріотичної історії нашої Батьківщини, плюндрували меморіальну дошку, на якій зображений генералісимус Великої Перемоги", - пише депутат.

Это ******.Русские свиньи больные животные.