5919 відвідувачів онлайн
10 431 52

Одиночні пікети проти путінської Росгвардії пройшли біля Держдуми. ФОТО

Представники російської партії "Яблуко" провели одиночні пікети біля будівлі Державної думи РФ у Москві, протестуючи проти законопроекту про Національну гвардію, який буде розглядатися в першому читанні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу політсили, учасники акції по черзі змінювали один одного з плакатом "Закон про Нацгвардію - шлях до опричнини".

"Ми вважаємо, що Національна гвардія - репресивний і надлишковий орган, призначений для залякування опозиції і незгодних. Нацгвардія ніяк не допоможе встановленню правопорядку в тому вигляді, в якому це слово розуміється в усьому цивілізованому світі. У нас є свіжі приклади жахливого порушення правопорядку і норм безпеки громадян: масова бійка на Хованському кладовищі і напад на Олексія Навального і співробітників Фонду боротьби з корупцією в аеропорту Анапи. Нацгвардія нічим не допоможе в захисті від бандитського свавілля. Вона допоможе розпилюванню держбюджету", - заявив учасник пікету Григорій Семенов, заступник голови московського відділення "Яблука".

Партійці переконані, що головна мета створення Нацгвардії - посилення поліцейського режиму всередині країни. Крім того, повноваження силовиків щодо застосування зброї і спецзасобів стануть ширшими. Бійці Нацгвардії отримають право "не попереджати про свій намір застосувати фізичну силу, спеціальні засоби або вогнепальну зброю".

Читайте також: Путінська Росгвардія посилюється спецназом МВС РФ, - заступник міністра Зубов

пикет рф нацгвардия яблоко

пикет рф нацгвардия яблоко

Топ коментарі
+14
Начался отбор в Нацгвардию РоSSии. Требования к кандидатам: зеленый цвет, вежливость, кот на конце...
показати весь коментар
18.05.2016 14:44 Відповісти
+10
Уж очень одиночные.
показати весь коментар
18.05.2016 14:42 Відповісти
+8
Одиночные пикеты против путинской Росгвардии прошли у Госдумы - Цензор.НЕТ 3396
показати весь коментар
18.05.2016 14:49 Відповісти

Завантаження...