Одиночні пікети проти путінської Росгвардії пройшли біля Держдуми. ФОТО
Представники російської партії "Яблуко" провели одиночні пікети біля будівлі Державної думи РФ у Москві, протестуючи проти законопроекту про Національну гвардію, який буде розглядатися в першому читанні.
Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу політсили, учасники акції по черзі змінювали один одного з плакатом "Закон про Нацгвардію - шлях до опричнини"."Ми вважаємо, що Національна гвардія - репресивний і надлишковий орган, призначений для залякування опозиції і незгодних. Нацгвардія ніяк не допоможе встановленню правопорядку в тому вигляді, в якому це слово розуміється в усьому цивілізованому світі. У нас є свіжі приклади жахливого порушення правопорядку і норм безпеки громадян: масова бійка на Хованському кладовищі і напад на Олексія Навального і співробітників Фонду боротьби з корупцією в аеропорту Анапи. Нацгвардія нічим не допоможе в захисті від бандитського свавілля. Вона допоможе розпилюванню держбюджету", - заявив учасник пікету Григорій Семенов, заступник голови московського відділення "Яблука".
Партійці переконані, що головна мета створення Нацгвардії - посилення поліцейського режиму всередині країни. Крім того, повноваження силовиків щодо застосування зброї і спецзасобів стануть ширшими. Бійці Нацгвардії отримають право "не попереджати про свій намір застосувати фізичну силу, спеціальні засоби або вогнепальну зброю".

Топ коментарі
+14 Baks13
показати весь коментар
18.05.2016 14:44 Відповісти Посилання +10 Саша Крещатик #348614
показати весь коментар
18.05.2016 14:42 Відповісти Посилання +8 Mora Zfayfer
показати весь коментар
18.05.2016 14:49 Відповісти Посилання 