Поліцію Житомирської області очолив екс-командир полку "Дніпро-1" полковник Печененко. ФОТО
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Нацполіціі України.

В'ячеслав Печененко з 1992 року служив у Національній гвардії України, а з 2000 по 2011 рік - у Внутрішніх військах МВС України: у м.Львові - начальником штабу зенітного дивізіону, у Дніпропетровську - заступником начальника штабу.
Нагороджений державними орденами Данила Галицького, "За мужність" ІІІ ступеня.
До вступу на цю посаду Печененко керував полком патрульної служби поліції особливого призначення "Дніпро-1".
Троян зазначив, що призначений керівник є справжнім бойовим офіцером, патріотом України, а його честь і гідність гартувалися в Іловайському котлі на сході країни.

В'ячеслав Печененко з 1992 року служив у Національній гвардії України, а з 2000 по 2011 рік - у Внутрішніх військах МВС України: у м.Львові - начальником штабу зенітного дивізіону, у Дніпропетровську - заступником начальника штабу.
З травня 2014 року - у лавах першого добровольчого формування особливого призначення в структурі МВС України - полку патрульної служби поліції особливого призначення "Дніпро-1" Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, де був заступником командира, а з вересня 2014 року - очолив полк.
Нагороджений державними орденами Данила Галицького, "За мужність" ІІІ ступеня.
Топ коментарі
+10 Diamond
показати весь коментар
24.05.2016 20:10 Відповісти Посилання +5 Перехватчик
показати весь коментар
24.05.2016 20:06 Відповісти Посилання +5 marina marinina
показати весь коментар
24.05.2016 20:16 Відповісти Посилання