11101 відвідувач онлайн

Поліцію Житомирської області очолив екс-командир полку "Дніпро-1" полковник Печененко. ФОТО

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Нацполіціі України.

До вступу на цю посаду Печененко керував полком патрульної служби поліції особливого призначення "Дніпро-1".
Троян зазначив, що призначений керівник є справжнім бойовим офіцером, патріотом України, а його честь і гідність гартувалися в Іловайському котлі на сході країни.

печененко

В'ячеслав Печененко з 1992 року служив у Національній гвардії України, а з 2000 по 2011 рік - у Внутрішніх військах МВС України: у м.Львові - начальником штабу зенітного дивізіону, у Дніпропетровську - заступником начальника штабу.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Рівень довіри до поліції в Україні за рік зріс на 50%, - опитування

З травня 2014 року - у лавах першого добровольчого формування особливого призначення в структурі МВС України - полку патрульної служби поліції особливого призначення "Дніпро-1" Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, де був заступником командира, а з вересня 2014 року - очолив полк.
Читайте: Через недбалість чиновниці на Львівщині незаконно вирубали ліс на суму 1,8 млн грн, - Нацполіція

Нагороджений державними орденами Данила Галицького, "За мужність" ІІІ ступеня.
Топ коментарі
+10
Слава, дай Бог Тебе сил и здоровья!!! Ты, как никто другой этого достоин!!! От всей души поздравляю будущего генерала с новым назначением!!! Не забывай Днепр!!!
показати весь коментар
24.05.2016 20:10 Відповісти
+5
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
24.05.2016 20:06 Відповісти
+5
Достойная кандидатура. Есть в стране нормальные люди и воины.
показати весь коментар
24.05.2016 20:16 Відповісти

Завантаження...