4601 відвідувач онлайн
7 608 16

Кадетський корпус горів у Полтаві, - ДержНС. ФОТО

Зранку виникла пожежа на горищі Петровського Полтавського кадетського корпусу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДержНС України в Полтавській області.

"5 червня о 04:23 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що в приміщенні Петровського Полтавського кадетського корпусу, за адресою м. Полтава, вулиця Жовтнева, 42 виникла пожежа. Відразу до місця події було направлено відділення 1-ї, 2-ї державних пожежно-рятувальних частин та аварійно-рятувальної частини. Пожежа виникла на горищі кадетського корпусу. На момент прибуття рятувальників в будівлі було сильне задимлення. Вогнеборці, у апаратах захисту органів дихання, відразу приступили до гасіння пожежі", - сказано в повідомленні.

Також читайте: Пошукові роботи на Грибовицькому звалищі тимчасово припинені, - ДержНС

Згідно з повідомленням, рятувальники локалізували пожежу о 05:10, ліквідували о 05:22. До гасіння залучалось 4 одиниці техніки та 22 чоловіка особового складу.

Травмованих та загиблих немає. Причина пожежі встановлюється.
пожар

пожар
Топ коментарі
+3
Я за те, щоб усі історичні будівлі, що руйнуються, віддати в приватні руки на умовах збереження історичної ідентичності і екскурсійного доступу громадян.
показати весь коментар
05.06.2016 13:19 Відповісти
+2
В Полтаве горел кадетский корпус. Вот так нужно писать. Неучи.
показати весь коментар
05.06.2016 12:40 Відповісти
+2
Да там лет пятнадцать бомжатник конченный. А они все мусолят. Тьфу.
показати весь коментар
05.06.2016 13:45 Відповісти

Завантаження...