4771 відвідувач онлайн
23 845 158

Радикальна партія оголосила сидячий страйк у Раді. ФОТО

Фракція Радикальної партії оголосила сидячий протест у відповідь на деблокування президії і трибуни Верховної Ради депутатами від фракцій "Народний фронт" і БПП.

Про це сьогодні з трибуни Ради заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, інформує кореспондент Цензор.НЕТ.
"Ми оголошуємо сидячий страйк", - заявив він.

Читайте також: Радикальна партія не братиме участі в жодному голосуванні до виконання вимог фракції, - Ляшко

ляшко

ляшко

партия радикальная

Як повідомлялося, сьогодні вранці депутати від БПП і "Народного фронту" заблокували трибуну і президію Ради.
Топ коментарі
+28
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
07.07.2016 11:01 Відповісти
+25
просто клинические ИДИОТЫ!
показати весь коментар
07.07.2016 11:00 Відповісти
+18
Скотиняка не може не їсти.
показати весь коментар
07.07.2016 11:24 Відповісти

Завантаження...