Радикальна партія оголосила сидячий страйк у Раді. ФОТО
Фракція Радикальної партії оголосила сидячий протест у відповідь на деблокування президії і трибуни Верховної Ради депутатами від фракцій "Народний фронт" і БПП.
Про це сьогодні з трибуни Ради заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, інформує кореспондент Цензор.НЕТ.
"Ми оголошуємо сидячий страйк", - заявив він.


Як повідомлялося, сьогодні вранці депутати від БПП і "Народного фронту" заблокували трибуну і президію Ради.
Топ коментарі
+28 soren
показати весь коментар
07.07.2016 11:01 Відповісти Посилання +25 shokolad
показати весь коментар
07.07.2016 11:00 Відповісти Посилання +18 Змиевобандеровец
показати весь коментар
07.07.2016 11:24 Відповісти Посилання 