Прокуратура Київщини хоче через суд забрати землю у нардепа Хомутинника. КАРТА

У 2008 році Обухівська райдержадміністрація передала земельні ділянки у власність 123 громадянам, які на підставі цивільно-правових угод, у свою чергу, передали їх юридичній особі. Їх кінцевим бенефіціаром, за інформацією прокуратури, є "екс-депутат Партії регіонів".
При цьому відомство розмістило на своєму сайті карти, де позначили цю ділянку. Відповідні файли мають назви "xomytunnik" і "xomyt".


(Карти, надані прокуратурою Київської області)
Топ коментарі
А вдруг Путен нападёт?
http://www.svidomo.org/defend_article/29969
http://olx.ua/obyavlenie/imenie-na-30-ga-s-vyhodom-na-r-stugna-IDjx4x2.html#a3bf0b284e
если ты таких элементарных вещей не знаешь, то не позорься
Хомут управлял налоговой всю свою сознательную жизнь.
А вот генпрокурор, который на него наехал - это, действительно, кореш пети.
Тоже Обуховский район.
крысы ДАУНЕтские я ничего не забыл с 1961 года..ни о ком не забыл..ШАКАЛЫ..