Прокуратура Київщини хоче через суд забрати землю у нардепа Хомутинника. КАРТА

У 2008 році Обухівська райдержадміністрація передала земельні ділянки у власність 123 громадянам, які на підставі цивільно-правових угод, у свою чергу, передали їх юридичній особі. Їх кінцевим бенефіціаром, за інформацією прокуратури, є "екс-депутат Партії регіонів".
При цьому відомство розмістило на своєму сайті карти, де позначили цю ділянку. Відповідні файли мають назви "xomytunnik" і "xomyt".


(Карти, надані прокуратурою Київської області)
Топ коментарі
+25 Санчес
показати весь коментар
19.07.2016 12:34 Відповісти Посилання +19 Русскоязычный
показати весь коментар
19.07.2016 12:36 Відповісти Посилання +9 Colt
показати весь коментар
19.07.2016 12:34 Відповісти Посилання