9113 відвідувачів онлайн

Ворог вночі вдарив по двох АЗС на Харківщині. ФОТОрепортаж

Уночі 27 червня російські війська атакували безпілотниками Солоницівську громаду Харківського району. Під удар потрапили дві автозаправні станції.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у ДСНС області.

На одній із АЗС зруйновано будівлю, виникла пожежа площею близько 400 кв. м, також пошкоджено 10 одиниць техніки.

На другій автозаправній станції пошкоджено будівлю операторської, без займання.

Обійшлося без постраждалих

За попередніми даними, внаслідок атаки ніхто не постраждав. До ліквідації наслідків були залучені підрозділи ДСНС, зокрема сапери, психологи та офіцери-рятувальники громади.

Наслідки атаки

Харківщина
Харківщина
Харківщина
Харківщина
Харківщина
Харківщина
Харківщина

Завантаження...