11265 відвідувачів онлайн
8 408 16

Податківці на Дніпропетровщині зупинили незаконну діяльність із виробництва пива: вилучено товарів на 5 млн грн. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.
У рамках операції "Акциз - 2016" і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут підакцизних товарів) КК, була встановлено, що житель села Олександрівка організував незаконну роботу пивоварні без дозвільних документів і сплати відповідних податків. Далі пиво продавали під виглядом відомих торгових марок.

Також дивіться: "Хлопці, не робіть ганьбу, бл#дь": водії на Львівщині скористалися аварією вантажівки і почали красти пиво. ВІДЕО

Усього за період роботи пивоварні виготовили близько 240 тисяч літрів пива. У його реалізації було задіяно шестеро осіб, з якими трудові угоди не укладали. Збитки у вигляді ненадходження до бюджету акцизного податку становлять майже 600 тисяч гривень.
Унаслідок обшуків було виявлено та вилучено 11 тисяч літрів готового пива, 48 мішків солоду, чорнову документацію й обладнання для незаконної діяльності. Загальна вартість вилученого становить понад п'ять мільйонів гривень.

пиво цех гфс подпольныйпиво цех гфс подпольныйпиво цех гфс подпольныйпиво цех гфс подпольныйпиво цех гфс подпольный

Також читайте: Київські податківці викрили торговців, що не сплатили понад 12 мільйонів податків

Тепер встановлюють усіх осіб, причетних до незаконної діяльності. Слідчі дії тривають.
Топ коментарі
+11
Сцуки,кто-то сдал.Работал человек,у вальцмана и гройсмана денег не просил,в офшоры фирму не вывел,работу 6 человека давал,пиво делал из солода,а не химии как Черниговское...сучья страна,сучьи законы...да дайте человеку разрешение на работу и пусть делает пиво...не,нельзя,а то владельцы химических пивных заводов убытки несут.А убыток для жида это страшное личное оскорбление.
показати весь коментар
17.08.2016 11:14 Відповісти
+10
не мети пургу! именно в таких условиях и делают нормальное пиво. у чувака хоть солод есть в наличии, а это говорит о том, что он делал реально настоящее пиво, осахаревал солод, добавлял хмель, выдерживал. например на заводах https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiNnvqvhMjOAhXCAxoKHRUmBbAQFggbMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.suninbev.com.ua%2F&usg=AFQjCNFMj-7-Z9ZibsuRecPyQHMLu9DJ_Q&sig2=r-5W4TFGXoQ7euLtO_7Mcg&bvm=bv.129759880,d.bGg САН ИнБев Украина тупо мешают концентрат со спиртом и газируют тройным количеством что бы не было слышно вкуса. изменение режима на 1 градус при пивоварении меняет вкус. так же меняет вкус разная вода и выдержка. а на гигантах по всей Украине одни и те же сорта и один вкус )))на более мелких заводиках используют солод, но не 1:10 как положено, а в лучшем случае 1;50 и опят таки концентрат, спирт и углекислоту. себестоимость литра пива, такого как у мужика из Днепра-1гр, на заводе 0.5 грн. отака уйня малята.
показати весь коментар
17.08.2016 11:37 Відповісти
+6
Ты не прав. Я лично знаю человека, который делал этот цех, и пиво они делали отличное. Он, к слову, владелец дистрибуторской фирмы (пивной), но сам пил пиво со своей пивоварни.
показати весь коментар
17.08.2016 11:52 Відповісти

Завантаження...