Заступник глави Адміністрації Президента Таранов загинув на Дніпрі в Києві. ФОТО
Як інформує Цензор.НЕТ, в повідомленні прес-служби АП на сторінці в Facebook сказано:
"Шоковані, сумуємо через новину передчасної смерті Андрія Таранова, заступника Глави Адміністрації Президента України.
Наразі з'ясовуються обставини його загибелі сьогодні у Києві біля Гаванського моста на Дніпрі.
Висловлюємо найщиріші співчуття родині Андрія Івановича, ми знали його як щирого захисника України, відданого справі і своєму народові".

За даними Еспресо.TV, чоловік, катаючись на водному мотоциклі Дніпром, врізався в перешкоду і загинув. Аварія трапилася перед недобудованим Подільсько-Воскресенським мостом.
Андрій Таранов був призначений заступником глави Адміністрації президента 26 грудня 2014 року. Він відповідав за роботу з правоохоронними органами. З вересня 2014 року працював першим заступником начальника департаменту контррозвідки Служби безпеки України.
"Шоковані, сумуємо через новину передчасної смерті Андрія Таранова, заступника Глави Адміністрації Президента України.
Наразі з'ясовуються обставини його загибелі сьогодні у Києві біля Гаванського моста на Дніпрі.
Висловлюємо найщиріші співчуття родині Андрія Івановича, ми знали його як щирого захисника України, відданого справі і своєму народові".

За даними Еспресо.TV, чоловік, катаючись на водному мотоциклі Дніпром, врізався в перешкоду і загинув. Аварія трапилася перед недобудованим Подільсько-Воскресенським мостом.
Андрій Таранов був призначений заступником глави Адміністрації президента 26 грудня 2014 року. Він відповідав за роботу з правоохоронними органами. З вересня 2014 року працював першим заступником начальника департаменту контррозвідки Служби безпеки України.
баржа шла по фарватеру
что там делал гидроцикл? правильно, забил болт на правила судоходства
оно конечно баржа в кои-то веки появилась на днепре, но тут только один вариант, чувак на скутере забыл выключить "режим бога".
если шо, баржа и без того не особо маневренная, а тут она еще и вверх по днепру шла.
Хоча може і дійсно нещасний випадок, алеж почерк кгб/фсб...