У Маріуполі облили червоною фарбою мурал, подарований місту полком "Азов". ФОТО

У Маріуполі вандали атакували настінне панно, подароване полком "Азов" місту, передає Цензор.НЕТ, повідомляє 0629 із посиланням на очевидців.
"Цього разу поверх фарби, вилитої на образи воїнів УПА і "Азова" після відновлення настінної картини українськими активістами проекту "БУР", панно розмалювали червоною фарбою", - зазначив очевидець.
За інформацією видання, раніше панно неодноразово зазнавало нападу вандалів.
Топ коментарі
+144 Олег Гончаренко
показати весь коментар
15.10.2016 14:33 Відповісти Посилання +97 Інгулець
показати весь коментар
15.10.2016 14:42 Відповісти Посилання +55 Близнец ننتصر أو نموت
показати весь коментар
15.10.2016 14:38 Відповісти Посилання 

