Колишні і нинішні співробітники МВС збували крадені автомобілі-двійники. ФОТОрепортаж
Колишні співробітники Міжрайонних реєстраційно-екзаменаційних відділів (МРЕВ) ДАІ МВС і нинішні працівники поліції реєстрували і збували автомобілі-двійники.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію, група злодіїв викрадала автомобілі, а потім пов'язувалася з потрібними людьми в правоохоронних органах. Ті розраховувалися, забирали машину і давали їй "нове життя".
Угруповання із 7 осіб складалося з колишніх працівників МРЕВ і теперішніх правоохоронців, тому мало досвід і доступ до відомчих баз даних, документації і необхідних процедур. Іномарку реєстрували під виглядом заздалегідь обраної аналогічної моделі, офіційно зареєстрованої на території окупованого Криму. На автомобілі перебивали заводські номери агрегатів, міняли номерні знаки, виготовляли необхідні документи і ключі. За цей час аферисти підшукували потенційних покупців і продавали їм машину за ціною нижчою, ніж ринкова. З кожної такої угоди зловмисники заробляли від 10 до 20 тисяч доларів США. Під час санкціонованих обшуків, проведених у махінаторів, оперативники вилучили номерні знаки, ключі від автомобілів, металеві вставки з ідентифікаційними номерами машин. Крім того, поліцейські виявили комп'ютерну техніку, свідоцтва про реєстрацію ТЗ, чорнову документацію, паспорти України, банківські печатки, мобільні телефони, гроші, а також 5 автомобілів, які зловмисники не встигли збути.
Відкрито кримінальне провадження за кількома статтями Кримінального кодексу: ч. 3 ст. 289 ( "Незаконне заволодіння транспортним засобом"), ст. 290 ( "Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу"), ч. 2 ст. 357 ( "Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства"), ч. 3 ст. 358 ( "Підробка документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів").






(Фото Нацполіції)
Им просто не хватало на новый костюм .