СБУ провела антитерористичні навчання на Южноукраїнській АЕС. ФОТОрепортаж
Координаційна група антитерористичного центру при Управління СБУ у Миколаївській області провела тактико-спеціальні навчання на Южноукраїнській атомній електростанції.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр СБУ.У них взяли участь регіональні підрозділи СБУ, Нацполіції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії, представники державної та місцевої влади, а також атомники. Метою навчань стало підвищення рівня взаємодії учасників при попередженні умовного терористичного акту на стратегічно важливому об'єкті.
Координаційна група АТЦ при УСБУ вдосконалила практичні навички управління операцією. Згідно із планом тактико-спеціальних навчань учасники відпрацювали звільнення заручників та знешкодження кількох диверсійних груп, які проникли на територію АЕС та погрожували підірвати її об'єкти. Для попередження масштабної диверсії оперативним штабом було прийнято рішення про проведення штурму, у ході якого правоохоронці знешкодили умовних терористів та звільнили заручників.




На завершальному етапі навчань керівництво та учасники ретельно проаналізували кожну фазу проведення операції, всі підрозділи отримали чіткі алгоритми дій при можливих терористичних загрозах на об'єкті атомної енергетики.
Топ коментарі
+6 И я скажу
показати весь коментар
29.10.2016 22:11 Відповісти Посилання +2 Оружейник Просперо
показати весь коментар
29.10.2016 21:59 Відповісти Посилання +2 Мария Иванова #261566
показати весь коментар
29.10.2016 22:13 Відповісти Посилання