Поліцейські затримали банду автовикрадачів у Києві. ФОТОрепортаж
До чергової частини Подільського управління поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Краснопольська невстановлена особа викрала автомобіль ВМW 520.
Як повідомили Цензор.НЕТ у Відділі комунікації поліції Києва, 23-річний киянин вночі підійшов до припаркованого автомобіля. Розбивши скло задніх дверей, він проник у салон, де зламав замок запалювання. За допомогою проводів зловмисник запустив двигун і поїхав у невідомому напрямку.
Також дивіться: Уночі київські патрульні затримали групу автозлодіїв. ФОТО

У ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили особу підозрюваного, який раніше мав проблеми із законом за зберігання наркотиків, а також і його спільників.

Оперативники Подільського управління поліції затримали молодика, який викрав автомобіль, і чотирьох його товаришів, яких обґрунтовано підозрюють у скоєнні аналогічних злочинів на території Подільського, Шевченківського, Оболонського та Деснянського районів столиці. Як встановили правоохоронці, підозрювані викрадали автомобілі BMW і "Мерседес". Під час затримання у них вилучили знаряддя скоєння злочину.

Розпочато кримінальне провадження за ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Слідчі збирають доказову базу їх причетності до аналогічних злочинів.
А еще у них очень суровые флешки
[Зображення недоступне]