Активісти розмістили в Херсоні новий антиросійський бігборд. ФОТО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

Ілюстратор Віталій Січкарчук, який виступив автором художнього втілення послання, використовував образи з комп'ютерної гри. "Обіграв ідею ПакМана. ПакМан проти примар, тут можна розвинути думки про "примари комунізму" і так далі ... У тексті конкретно я обіграв інтернет-мем", - пояснив автор малюнка.
Активісти повідомили, що поки встановлений один борд, через тиждень у Херсоні з'являться й інші носії з посланням.
На початку грудня ці ж активісти, за підтримки міського голови Херсона, розмістили на рекламних носіях послання із зображенням президента Росії. Минуле послання мало на меті "нагадати, хто для нас ворог" і показати шанувальникам Путіна, що "їх кумира тут не бояться".
У вересні цього року в Херсоні на виїзді з міста в напрямку анексованого Росією Криму, а також на вокзалі і по місту з'явилися бігборди із зверненням до українців, які їдуть до Криму: "Український відпочивальнику! Їдеш до Криму? Все фотографуй і запам'ятовуй там: військову техніку, бази, радари".

Ілюстратор Віталій Січкарчук, який виступив автором художнього втілення послання, використовував образи з комп'ютерної гри. "Обіграв ідею ПакМана. ПакМан проти примар, тут можна розвинути думки про "примари комунізму" і так далі ... У тексті конкретно я обіграв інтернет-мем", - пояснив автор малюнка.
Активісти повідомили, що поки встановлений один борд, через тиждень у Херсоні з'являться й інші носії з посланням.
На початку грудня ці ж активісти, за підтримки міського голови Херсона, розмістили на рекламних носіях послання із зображенням президента Росії. Минуле послання мало на меті "нагадати, хто для нас ворог" і показати шанувальникам Путіна, що "їх кумира тут не бояться".
У вересні цього року в Херсоні на виїзді з міста в напрямку анексованого Росією Криму, а також на вокзалі і по місту з'явилися бігборди із зверненням до українців, які їдуть до Криму: "Український відпочивальнику! Їдеш до Криму? Все фотографуй і запам'ятовуй там: військову техніку, бази, радари".
Спасатели складывают тела погибших при крушении Ту-154 прямо на улице под забором, просто отгородив месте лентой. Соответствующие фото опубликовал пропагандистский телеканал Лайф.
http://glavnoe.ua/UserFiles/Image2016/1(22).jpg
http://glavnoe.ua/UserFiles/Image2016/2(10).jpg
Ту-154, вылетевший из Сочи в Сирию, разбился утром в акватории Чёрного моря. На его борту находилось 92 человека. Это артисты хора имени Александрова и журналисты, которые летели на авиабазу Хмеймим, чтобы поздравить российских военных с Новым годом.
Напомним, это уже не первый факт неуважительного отношения к телам погибших со стороны российских чиновников. Ранее мы уже сравнивали, как Россия погибших при крушении самолета в Египте перевозила в рефрижераторах, в тоже время Нидерланды с почестями встретили и похоронили жертв крушения MH17, тогда тысячи граждан вышли на улицы, чтобы встретить сотни черных катафалков с телами погибших от ракеты российских оккупантов.
Читайте также: http://glavnoe.ua/news/n294140 Авиаэксперт: Бомба в Ту-154 была заложена в Москве
Источник: https://inforesist.org/ InfoResist
Журналіст показав «крижану» українську гвинтівку [Зображення недоступне]
Український журналіст Паша К. Кашчук показав витривалість та довговічність української зброї.
У селі Нові Петрівці бійці користуються українською снайперскою гвинтівкою Zbroyar Z-008, яка стріляє навіть коли покрита льодом.