Податківці на Полтавщині ліквідували незаконну пивоварню. ФОТОрепортаж
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.
Під час операції "Акциз-2017" і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК, було встановлено, що на території області за допомогою обладнання міні-пивоварні незаконно виготовляють, зберігають і продають пиво.
Унаслідок проведеного в одному з кафе-барів обшуку було виявлено й вилучено 560 літрів пива, сировину для його виготовлення, документи, чорнові записи й обладнання, яке використовували для незаконної діяльності. Загальна вартість вилученого становить 400 тисяч гривень.
Розслідування кримінального провадження триває. 





Лицензияы на изготовление пива стоит 760тыс. грн, Т.е. производство пива приравнено к производству водки. Где нормальному человеку взять столько бабла?
А наши власти рассказывают как они помогают малому и среднему бизнесу.
В Праге такие вот минипивоварни на каждом углу открыты. Работают, приносят деньги городу.
ЗДОХНИТЕ ТВАРИ НАСИРОВ И ГРОЙСМАН!