У Рівненській області на хабарі затримано працівника "чорної сотні". ФОТО
У Рівненській області співробітники управління захисту економіки обласного управління Національної поліції спільно з військовою прокуратурою Західного регіону та відділу внутрішньої безпеки обласної ДФС викрили працівника Міжвідомчого цільового центру з попередження та виявлення порушень законодавства з питань державної митної справи в отриманні хабара в розмірі 300 доларів США. Про це Цензор.НЕТ повідомила спікер Департаменту захисту економіки Наталя Калиновська.


За її словами, в ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (одержання хабара) КК, було встановлено, що зловмисник за попередньою змовою з іншими посадовими особами Рівненської митниці вимагав і отримав вказану суму неправомірної вигоди за зменшення штрафних санкцій та сприяння у внесенні змін до документів на автомобіль.
"Зловмисник був затриманий після отримання другої частини хабара в розмірі 150 доларів США. В ході огляду його речей була вилучена перша частина хабара також у розмірі 150 доларів США", - розповіла Калиновська.
Зараз розслідування кримінального провадження триває.


За її словами, в ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (одержання хабара) КК, було встановлено, що зловмисник за попередньою змовою з іншими посадовими особами Рівненської митниці вимагав і отримав вказану суму неправомірної вигоди за зменшення штрафних санкцій та сприяння у внесенні змін до документів на автомобіль.
"Зловмисник був затриманий після отримання другої частини хабара в розмірі 150 доларів США. В ході огляду його речей була вилучена перша частина хабара також у розмірі 150 доларів США", - розповіла Калиновська.
Зараз розслідування кримінального провадження триває.
а за хабар - років 10 праці на свіжому повітрі і повному державному забезпеченні. Може хоч так дійде що треба чесно працювати.