11648 відвідувачів онлайн
14 654 19

На Прикарпатті затримано банду, що займалася пограбуваннями, - Нацполіція. ФОТОрепортаж

Про це Цензор.НЕТ повідомили в секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.
У повідомленні зазначається: "Вчора ввечері близько 22-ї години з автомобіля "Тойота", залишеного у дворі будинку на одній з вулиць Калуша, зловмисник викрав жіночу сумку, в якій було 40 тисяч гривень, дорогий мобільний телефон та інші особисті речі потерпілої.
Оперативні працівники натрапили на слід зловмисників. Після крадіжки злодії винайняли таксі і поїхали з Калуша до обласного центру. Там співробітники поліції, заблокувавши рух, зупинили транспортний засіб і затримали одного з фігурантів злочину. Ним виявився житель Калуша, раніше вже судимий за скоєння майнових злочинів.
Наразі зловмисника затримали в порядку ст.208 КПК України. Він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання про оголошення йому підозри в скоєнні злочину і обрання запобіжного заходу.
Крім того, оперативники пізніше затримали ще двох його спільників, яких підозрюють у причетності до низки грабежів і крадіжок мобільних телефонів, виробів із золота, грошей, банківських карток та інших речей.
Наразі щодо них проводяться слідчі дії і будуть прийняті подальші процесуальні рішення. Розпочато і проводиться досудове розслідування".

Дивіться також: Затримано банду вихідців з Кавказу, які грабували приватні будинки по всій країні, - СБУ. ФОТО

На Прикарпатті затримано банду, що займалася пограбуваннями, - Нацполіція 01

На Прикарпатті затримано банду, що займалася пограбуваннями, - Нацполіція 02

На Прикарпатті затримано банду, що займалася пограбуваннями, - Нацполіція 03


Дивіться також: Банду наркозалежних громадян, яка скоїла кілька пограбувань, нейтралізовано на Дніпропетровщині, - Нацполіція. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+11
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
25.02.2017 20:15 Відповісти
+10
Банк порошенко чисто случайно получил 312 миллионов гривень
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
25.02.2017 20:16 Відповісти
+10
Хм..банда...Так далеко аж на Закарпатті..Я знаю таку банду в Києві де як мінімум 300 гладких бандюканів обкрадають українців! Ніхто не зацікавиться?
показати весь коментар
25.02.2017 20:16 Відповісти

Завантаження...