Гройсман обговорив з Ердоганом проблему мілітаризації Росією окупованого Криму. ФОТО
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у рамках офіційного візиту до Туреччини провів зустріч із президентом Турецької Республіки Реджепом Тайіпом Ердоганом.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.
Сторони скоординували позиції щодо недопущення мілітаризації Криму і ситуацію з порушення прав людини в окупованому Росією Криму та Донбасі.
Гройсман зазначив, що Україна розраховує на подальшу підтримку турецької сторони щодо врегулювання конфлікту, а також сприяння у вирішенні проблем кримських татар, у тому числі з облаштування переселенців на материковій частині України.
Особливу увагу під час переговорів прем'єр-міністр України привернув до проблем із порушеннями прав людини і розвитку Російською Федерацією військової інфраструктури в окупованому Криму.
"Питання мілітаризації Криму - це не лише проблема України, це - проблема регіональної та глобальної безпеки", - підкреслив український прем'єр.
Окремо Гройсман подякував за ухвалене напередодні візиту рішення про припинення морської комунікації між окупованим Кримом і Туреччиною.
Почему на него тратят время занятые люди ?
Это ритуал такой ?
В нормальной стране где у премьер министра член его команды, в данном случае глава ГФС Насиров, безбожно п#здит миллиарды и премьер министр ни хера об этом не знает, такой премьер министр не только лично должен уйти в отставку, но и весь его кабинет... чтоб хоть как то оправдать свою некомпетентность.
Но это **** только не у нас... он у нас видит миллиарды потерь украинских олигархов от торговой блокады ДНР и ЛНР, но гандон не видит в упор сколько миллиардов п#здять его приближенные министры, сидящие с ним в одном кабинете!!!