10058 відвідувачів онлайн

Пам'ятник Невідомому офіцерові на Дніпропетровщині намагалися вкрасти, щоб здати на металобрухт. ФОТОрепортаж

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.
Пам'ятник Невідомому офіцерові є частиною меморіального комплексу "Братська могила мирних жителів - жертв фашизму і невідомого радянського воїна". Розташований він у лісопарковій зоні поблизу села Кільчень Магдалинівського району Дніпропетровської області.
Факт наруги над меморіалом був зареєстрований 19 квітня. Завдяки оперативно проведеним заходам злочинців вдалося затримати на місці події.
Памятник Невідомому офіцерові на Дніпропетровщині намагалися вкрасти, щоб здати на металобрухт 01

Крадіжку намагалися скоїти двоє жителів Дніпра, 30- і 41-річний, які ніде не працюють. Чоловіки встигли порізати бронзову конструкцію на частини і вже вантажили її в автомобіль, щоб вивезти і здати на металобрухт. Поруч з ними працівники поліції виявили три газові балони із системою для газового різання, газовий ключ, саперну лопату і троси.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Вандали розбили меморіальні дошки бійцям АТО й Петлюрі в Полтаві, - поліція

Памятник Невідомому офіцерові на Дніпропетровщині намагалися вкрасти, щоб здати на металобрухт 02
Памятник Невідомому офіцерові на Дніпропетровщині намагалися вкрасти, щоб здати на металобрухт 03

Слідчим відділенням Магдалинівської поліції цей факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 297 Кримінального кодексу України (наруга над могилою). За скоєне зловмисникам загрожує штраф до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, арешт на строк до 6 місяців, обмеження волі на строк до 3-х років, або позбавлення волі на той самий строк.


Також дивіться: Невідомі в Києві пошкодили пам'ятник Щорсу, - КМДА. ФОТО
Топ коментарі
+18
И я не верю, что эти два урода доедали последний кусок хлеба. Это обычно довод для сердобольных, кто защищает ущербных тварей. А даже если доедали: 30 и 41 год мужики в расцвете сил... кто им доктор?
показати весь коментар
20.04.2017 17:34 Відповісти
+6
это декоммунизация
показати весь коментар
20.04.2017 17:37 Відповісти
+6
2 троля-Толя и их бин обсуждают наши памятники)))смешно!во-первых,9 мая никто не отменял и не отменяет,мы уж никак не меньше вашего,кацапня,чтим погибших воинов,а про все сломаем на хер...это вы на Донбассе и делаете,урки кацапские
показати весь коментар
20.04.2017 18:16 Відповісти

Завантаження...