На Луганщині розпочато будівництво нової телевізійної вишки, - Мінінформполітики. ФОТО
У Луганській області стартувало будівництво нової вишки для теле і радіомовлення.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник міністра інформаційної політики Артем Біденко, передає Цензор.НЕТ."У Бахмутівці (Луганська область) почали будувати нову телевізійну вежу", - написав чиновник.


Топ коментарі
+4 Ник Литвиненко
показати весь коментар
01.06.2017 21:01 Відповісти Посилання +3 Коваленко Егор
показати весь коментар
01.06.2017 21:35 Відповісти Посилання +3 Ars UA
показати весь коментар
01.06.2017 21:56 Відповісти Посилання
Тепер в кацапляндії буде в цирку жириновського-соловйова витупати і лизати дупу *****.Нічого нового.