10021 відвідувач онлайн
7 260 15

На Луганщині розпочато будівництво нової телевізійної вишки, - Мінінформполітики. ФОТО

У Луганській області стартувало будівництво нової вишки для теле і радіомовлення.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник міністра інформаційної політики Артем Біденко, передає Цензор.НЕТ.

"У Бахмутівці (Луганська область) почали будувати нову телевізійну вежу", - написав чиновник.

На Луганщині розпочато будівництво нової телевізійної вишки, - Мінінформполітики 01

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Найближчим часом українське радіо покриє весь окупований Донбас, - член Нацради ТРВ Костинський

На Луганщині розпочато будівництво нової телевізійної вишки, - Мінінформполітики 02

Також читайте: Мовлення з окупованого Криму може сьогодні з'явитися на Херсонщині
Топ коментарі
+4
Знаменательно-Стеця увоили и тут новую вышку строить начали...)))
показати весь коментар
01.06.2017 21:01 Відповісти
+3
Начали строить видать давно, проект нужен, буронабивные сваи залили давно. Так что высер не в тему.
показати весь коментар
01.06.2017 21:35 Відповісти
+3
Червоненко ще те падло...Вже собі своїм іпальником намолов на років зо п"ять Тепер в кацапляндії буде в цирку жириновського-соловйова витупати і лизати дупу *****.Нічого нового.
показати весь коментар
01.06.2017 21:56 Відповісти

Завантаження...