Податківці на Дніпропетровщині ліквідували підпільну пивоварню. ФОТОрепортаж
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.
В ході операції "Акциз-2017" було встановлено, що в одному із сіл області громадянин, без будь-яких дозвільних документів, організував виготовлення і збут солодового пива під виглядом однієї з торгових марок на території області і через Інтернет. Незаконне виробництво здійснювалося з використанням обладнання, що забезпечує масове виготовлення пива.
В результаті проведених заходів було виявлено та вилучено 2,7 тисячі літрів пива, а також обладнання, яке використовувалося в незаконній діяльності. Загальна вартість вилученого становить понад 1,1 мільйона гривень.




Щодо вказаного громадянина складено протокол про вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 (порушення порядку здійснення господарської діяльності) КУпАП.


И кстати, пиво сваренное таким образом в разы вкуснее и безопаснее для здоровья, чем все то, что продают в магазинах...
Зачем давать возможность готовить нормальное пиво, если нужно определенным людям рубить бабло продавая конченную смесь в маркетах, которая к пиву никакого отношения по технологии производства не имеет...