11607 відвідувачів онлайн
10 471 28

Податківці на Дніпропетровщині ліквідували підпільну пивоварню. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.
В ході операції "Акциз-2017" було встановлено, що в одному із сіл області громадянин, без будь-яких дозвільних документів, організував виготовлення і збут солодового пива під виглядом однієї з торгових марок на території області і через Інтернет. Незаконне виробництво здійснювалося з використанням обладнання, що забезпечує масове виготовлення пива.

В результаті проведених заходів було виявлено та вилучено 2,7 тисячі літрів пива, а також обладнання, яке використовувалося в незаконній діяльності. Загальна вартість вилученого становить понад 1,1 мільйона гривень.
Податківці на Дніпропетровщині ліквідували підпільну пивоварню 01Податківці на Дніпропетровщині ліквідували підпільну пивоварню 02

Податківці на Дніпропетровщині ліквідували підпільну пивоварню 03

Податківці на Дніпропетровщині ліквідували підпільну пивоварню 04

Податківці на Дніпропетровщині ліквідували підпільну пивоварню 05

Податківці на Дніпропетровщині ліквідували підпільну пивоварню 06

Щодо вказаного громадянина складено протокол про вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 (порушення порядку здійснення господарської діяльності) КУпАП.
Топ коментарі
+27
Сволочи! До святого добрались!
И кстати, пиво сваренное таким образом в разы вкуснее и безопаснее для здоровья, чем все то, что продают в магазинах...
показати весь коментар
23.06.2017 13:04 Відповісти
+20
А получить лицензию на такое производство практически нереально. Монополия.
Зачем давать возможность готовить нормальное пиво, если нужно определенным людям рубить бабло продавая конченную смесь в маркетах, которая к пиву никакого отношения по технологии производства не имеет...
показати весь коментар
23.06.2017 13:07 Відповісти
+17
Идиоты. Во время эконом. кризиса 2008 в европе на три года отменили налоги для новосозданных фирм и предприятий, удалось поднять экономику за два года. конечно по истечению трёх лет многие закрывали фирму и открывали с другим названием и снова три года не платили, но это создало миллионы рабочих мест и люди не беднели, товарооборот рос как и экономика. но у них не было офшорной свиньи, это да.
показати весь коментар
23.06.2017 13:15 Відповісти

Завантаження...