ОБСЄ зафіксувала велику течу в Південно-Донбаському водогоні. ФОТО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє місія у своєму мікроблозі Twitter.
"Безпілотник СММ ОБСЄ виявив велику течу в Південно-Донбаському водогоні", - сказано в повідомленні.
Заступник глави місії ОБСЄ Олександр Хуг заявив, що комунальне підприємство готове відремонтувати водогін, а СММ ОБСЄ готова сприяти і моніторити ситуацію.
1/2 БПЛА СММ #ОБСЕ обнаружил большую утечку @Южно-Донбас. водопроводе. Ремонт жизн. важен для 1,5 млн людей по обе стороны линии сопр. pic.twitter.com/lTCp9uNO0c
- OSCE SMM Ukraine (@OSCE_SMM) 24 червня 2017 р.
Топ коментарі
+11 переигравший ботокс
показати весь коментар
24.06.2017 16:25 Відповісти Посилання +11 Alex Korvin
показати весь коментар
24.06.2017 16:33 Відповісти Посилання +9 КузьмичUA
показати весь коментар
24.06.2017 16:23 Відповісти Посилання
Озабоченность уже выразили? И шо, всё ещё течёт?