Поліція на Рівненщині вилучила з автомобіля близько 5 кг бурштину. ФОТО
У Рівненській області співробітники патрульної поліції, що діють у складі оперативного штабу, виявили в салоні автомобіля близько 5 кг незаконно видобутого бурштину.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.За кермом транспортного засобу "Renault Kangoo" перебував 21-річний мешканець села Кривиця Дубровицького району, однак належить він пасажиру - 19-річному односельчанину водія. У ході спілкування з правоохоронцями пасажир раптом почав утікати. Поліцейські його затримали, після чого оглянули салон іномарки.
Під час огляду правоохоронці виявили у сумці бурштин-сирець вагою чотири кілограми 740 грамів.


"Сонячне" каміння правоохоронці вилучили та надалі його буде направлено на експертизу.
За фактом зберігання майна, здобутого злочинним шляхом, слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 198 Кримінального кодексу України.