Українських спортсменів урочисто провели на Дефлімпіаду-2017. ФОТОрепортаж
У Києві на Поштовій площі відбулися урочисті проводи національної дефлімпійської збірної команди України на XXIII літні Дефлімпійські ігри, які відбуватимуться у турецькому місті Самсун із 18 по 30 липня.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.
У змаганнях візьмуть участь майже 5 тисяч спортсменів, які не чують, і спортсменів із вадами слуху з 109 країн світу. Національна дефлімпійська збірна команда України (разом із тренерським складом і штабом) вперше за свою дефлімпійську історію буде найбільшою - 290 осіб.
Українські спортсмени-дефлімпійці вперше візьмуть участь у 15 видах спорту.






