У Чорнобильській зоні затримали "екстремального туриста" з Москви, - Нацполіція. ФОТО
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє відділ комунікації поліції Київської області.
"На громадянина складено адміністративний протокол за ст. 46-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення", - зазначають у поліції.
Порушнику загрожує штраф від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Матеріали направлені до Іванківського районного суду для прийняття рішення.
Топ коментарі
+15 Артур Пирожков #156165
показати весь коментар
18.07.2017 13:36 Відповісти Посилання +9 Игас Баас
показати весь коментар
18.07.2017 13:38 Відповісти Посилання +9 Андрей Бигма
показати весь коментар
18.07.2017 14:07 Відповісти Посилання 
