Чотирьох місцевих жителів, які, погрожуючи гранатою, відібрали службовий автомобіль у поліцейських, затримали на Одещині. ФОТОрепортаж
В Одеській області затримано чотирьох зловмисників, які, погрожуючи гранатою, відібрали службовий автомобіль у співробітників поліції.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.
Сьогодні о 5:30 у поліцію надійшло повідомлення від працівників Управління захисту економіки в Одеській області про те, що коли вони проводили оперативні заходи щодо протидії контрабандному перевезенню вантажів, на них напали четверо невідомих осіб, які привласнили службове авто.
"Встановлено, що вночі четверо місцевих жителів віком від 23 до 25 років на вулиці почали чіплятися до двох дівчат. Під час словесної перепалки дівчата вийшли на дорогу, де в цей час проїжджав службовий автомобіль правоохоронців. Дівчата зупинили співробітників поліції і попросили допомоги.
Поліцейські зробили зауваження хлопцям, які у відповідь почали сперечатися з правоохоронцями, а один із них дістав гранату РГД-5 і кинув її в салон службового автомобіля. Для безпеки співробітники поліції покинули службовий автомобіль і відтягли дівчат на безпечну відстань. Цим скористалися зловмисники, сіли в машину і зникли в невідомому напрямку", - йдеться в повідомленні.

У результаті оперативно-розшукових заходів зловмисників затримали. У них вилучено дві гранати і викрадений службовий автомобіль.



Топ коментарі
+21 Andris Zh
показати весь коментар
10.08.2017 19:41 Відповісти Посилання +20 Саша Крест
показати весь коментар
10.08.2017 19:39 Відповісти Посилання +14 Лера Ларченко
показати весь коментар
10.08.2017 19:50 Відповісти Посилання