7324 відвідувача онлайн
6 034 54

Біля посольства Болгарії в Києві знайдено пакет із боєприпасами, - НГУ. ФОТО

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НГУ.

8 вересня нацгвардієць, охороняючи посольство Республіки Болгарія в Україні, біля паркану виявив підозрілий пакет білого кольору. Після прибуття наряду поліції було встановлено, що в пакеті - набої калібру 7.62 мм.
Біля посольства Болгарії в Києві знайдено пакет із боєприпасами, - НГУ 01

Також читайте: Арсенал боєприпасів виявлено під час обшуку в жителя Бахмута, - Нацполіція. ФОТОрепортаж
Біля посольства Болгарії в Києві знайдено пакет із боєприпасами, - НГУ 02

Також читайте: "Про їхні подвиги повинна знати і пам'ятати вся країна", - Порошенко вручив держнагороди воїнам Нацгвардії на Вінниччині. ФОТОрепортаж

Біля посольства Болгарії в Києві знайдено пакет із боєприпасами, - НГУ 03

Топ коментарі
+7
Цензор,давай следи за Михо,фейки потом.
показати весь коментар
09.09.2017 23:15 Відповісти
+5
Мож-то "нелетальная" гуманитарка от Болгарии?
показати весь коментар
09.09.2017 23:14 Відповісти
+4
https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2302166-u-moskvi-zagorivsa-nedobudovanij-hmarocos.html Гарит мацква

Возле посольства Болгарии в Киеве был найден пакет с боеприпасами, - НГУ - Цензор.НЕТ 8528
показати весь коментар
09.09.2017 23:21 Відповісти

Завантаження...