5691 відвідувач онлайн
10 553 38

Підліток на Одещині застрелився з мисливської рушниці, - Нацполіція. ФОТО

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.
Вночі до Балтського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в одному із сіл у нежитловому будинку знайдено тіло місцевого юнака з тілесними ушкодженнями. На місце події було направлено слідчо-оперативна група поліції.

Під час огляду на тілі загиблого поліцейські виявили вогнепальне поранення підборіддя. Поруч з тілом лежала мисливська рушниця. Батько хлопця пояснив, що цю зброю він зберігав удома без реєстрації і передбачених законом дозвільних документів.

Підліток на Одещині застрелився з мисливської рушниці, - Нацполіція 01

Читайте також: Дев'ятирічна дитина повісилася на Миколаївщині, - поліція

"За попередніми висновками експертів, юнак наклав на себе руки. Встановлено, що в суїцидальних групах хлопець не зареєстрований. За однією з версій, ймовірною причиною смерті стала сварка з дівчиною", - прокоментував подію начальник Балтського ОП Олександр Нємцев.

Підліток на Одещині застрелився з мисливської рушниці, - Нацполіція 02

За цим фактом відкрито кримінальне провадження, передбачене ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Топ коментарі
+9
А на гачок він чим натиснув? Щоб натиснути на гачок потрібно зняти взуття і пальцем ноги тиснути на гачок, це потрібно робити сидячі, бо стоячи це незручно. В хлопця ноги взуті, тому натиснути пальцем ноги на гачок він не міг. Виходить вбивство.
показати весь коментар
26.09.2017 17:20 Відповісти
+5
Скорше за все це не його рушниця, це його менти примусили так сказати. Рушниця належить вбивці, який заніс ментам гроші, або батьки вбивці занесли гроші.
показати весь коментар
26.09.2017 17:25 Відповісти
+4
Подросток на Одесчине застрелился из охотничьего ружья, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 9811
показати весь коментар
26.09.2017 17:25 Відповісти

Завантаження...