Пам'ятний знак Шухевичу відкрили у Львові. ФОТОрепортаж
Захід розпочався літургією в церкві Пресвятої Богородиці Владичиці України, де помолилися за героїв, які віддали життя за Україну. Відтак представники влади, духовенство, громадські діячі й жителі міста та області взяли участь у відкритті пам'ятного знака на місці криївки головного командира УПА, генерал-хорунжого Романа Шухевича.
До присутніх також звернулася дочка командира УПА Марія Шухевич.
"Покоління, що брало участь у цих визвольних змаганнях помалу відходить. Рік за роком їх стає все менше. Але коли їх не стане, хто залишить знаки пам'яті про те, як це все відбувалось? Тому я звертаюсь до молоді: бережіть нашу історію. Наші діди та батьки її творили, і ніхто не має права нам казати, що і як нам далі робити. Всім, хто приклався до створення цієї дошки велика подяка", - зазначила Марія Шухевич.
Учасники заходу виконали духовний гімн України "Боже Великий Єдиний". Священики відслужили панахиду та освятили пам'ятник. Присутні вшанували пам'ять героїв покладанням квітів.




Топ коментарі
+34 Авакарсенов
показати весь коментар
21.11.2017 15:48 Відповісти Посилання +19 Грышка Распутный 2
показати весь коментар
21.11.2017 15:48 Відповісти Посилання +15 Мирослав Грабовський
показати весь коментар
21.11.2017 15:48 Відповісти Посилання