УКР
ENG
РУС
Новини
Події
Резонанс
Відео
Блоги
Форум
Бізнес
Публікації
Колонки
УКР
ENG
РУС
Шукати
Цензор.НЕТ
Новини
Події
Резонанс
Фото
Відео
Фотошопи
Блоги
Форум
Тренди
Теги
Архів матеріалів
Бізнес
Новини
Головне
Спецпроєкти
Публікації
Колонки
Відео
Тренди
Теги
Архів матеріалів
Індустрія дронів
Курс валют
Біржа
Цензор.НЕТ у соц.мережах
Бізнес Цензор у соц.мережах
Мобільні додатки
Реклама
Про нас
Статистика
Підтримати ЦН
7626 відвідувачів онлайн
Фотошопи
31.07.14 12:13
78 518
16
Освящение
фотожаба
(14822)
Поділитися:
Мені подобається
0
Топ коментарі
+3
Илья Шемигон #147340
Воевода!!!!... "сатаной" её прозвали янки...а на фото освещает ЗРК "Панцирь" вы своих свидомых реально за дебилов держите!!??
показати весь коментар
31.07.2014 14:07
Відповісти
Посилання
+1
Vadimsql
Ха... *****... ты дурачьё, ели не замечаешь банального фото-шопа и весьма неплохой юмор!
показати весь коментар
31.07.2014 14:27
Відповісти
Посилання
+1
В Б #167561
Неучи! Это не "САТАНА", а "Панцырь-м1"
показати весь коментар
04.08.2014 10:53
Відповісти
Посилання
Завантаження...
Вхід на форум Цензор.
НЕТ
Сталася невідома помилка. Спробуйте трохи пізніше.
Будь ласка, зачекайте...
Увійти за допомогою
Для входу за паролем,
перейдіть за посиланням
Використання імені користувача в якості логіну більше не підтримується!
Забули пароль або логін?
Відновити пароль