Те, що соєві не мають уявлення про честь, гідність, порядність - це всім зрозуміло, але те, що "цензор" на чолі з його редактором (колись поважною особою) дійшли до соєвого рівня - це дуже прикро. "За шмат гнилої ковбаси. У вас хоч матір попроси,. То оддасте..." Т.Шевченко
"За шмат гнилої ковбаси. У вас хоч матір попроси,. То оддасте..." Т.Шевченко