Коли Зєман їхав у Росію на святкування 9-го травня, чехи його проводжали червоними трусами і проханнями - "не повертайся"... Боюсь, що Вовці або треба буде, після польоту в Москву, або просить "політичного притулку, або, повернувшись в Україну, мазать зад жиром - щоб кілок легше входив... Так що "Головне питання", зараз, на ""Банковій" - "як вивернуться з цієї "жопи"?...
Придурку, мені цікаво, чому "Блазень" вертить законом, "як циган - сонцем...", усуваючи людей з посади в обхід закону - так, що вони можуть відновиться на ній, та ще й змусивши нас платить за це з своєї кишені. Мене, як і більшість українців, цікавить не "стабільність валюти", а те, що ціни на продукти виросли в кілька разів, за останній рік. Мене цікавить, чому не порушують кримінальну справу за антидержавницьку діяльність стосовно громадянина України, а вводять якісь "санкції", які йому - "як сраці бантик" і, до того ж, вони суперечать закону. У римлян є теза "Закон суворий... Але це - ЗАКОН...". І кому-кому, а "юристу" це варто знать... Ти хоч МЕНІ "лапшу на вуха не вішай...". У мене тато не працював "начальником" у юридичному ВУЗі, де я диплом отримував, і я не "рожі корчив" на естраді, з дипломом правознавця, а працював за фахом, по судах ходячи...
Це не Зе прийшов до влади, це Коломойша прийшла до влади.