10762 відвідувача онлайн

В Одесі знищено російський корабель. ВIДЕО

Про це повідомляє речник Оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук у Facebook., передає Цензор.НЕТ.

"Слава Україні, друзі. Трішки тримали інтригу, а зараз можу сказати: "русский корабль" все ж таки пішов на#уй. У ворога втрати, наші молодці. Слава Збройним силам України... Ми будемо знищувати ворога. Мінус один корабель", - сказав Братчук.

Топ коментарі
+44
А как гамно можно затопить.. оно же не тонет...
показати весь коментар
07.03.2022 09:32 Відповісти
+39
Рускій воєнний корабль виконав команду "Атдать канци !"
показати весь коментар
07.03.2022 09:36 Відповісти
+28
Это такое парашинское говнистое говно которое таки немного тонет.
показати весь коментар
07.03.2022 09:33 Відповісти

Завантаження...