В Одесі знищено російський корабель. ВIДЕО
Про це повідомляє речник Оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук у Facebook., передає Цензор.НЕТ.
"Слава Україні, друзі. Трішки тримали інтригу, а зараз можу сказати: "русский корабль" все ж таки пішов на#уй. У ворога втрати, наші молодці. Слава Збройним силам України... Ми будемо знищувати ворога. Мінус один корабель", - сказав Братчук.
Топ коментарі
+44 Ярик Марченко [АГ]
показати весь коментар
07.03.2022 09:32 Відповісти Посилання +39 Gyro
показати весь коментар
07.03.2022 09:36 Відповісти Посилання +28 Воблин
показати весь коментар
07.03.2022 09:33 Відповісти Посилання