3996 відвідувачів онлайн

США не вірять, що біля Одеси відбудеться російська десантна операція

США не вірять, що біля Одеси відбудеться російська десантна операція

Російські сили зустрічають "сильний опір українців", намагаючись ізолювати Київ, Харків та Чернігів

Високопоставлений представник Міноборони США у коментарі Reuters, інформує Цензор.НЕТ,  Уточнюється, що російські сили зустрічають "сильний опір українців", намагаючись ізолювати Київ, Харків та Чернігів.

Чиновник підрахував, що з початку вторгнення росія запустила на територію України близько 600 ракет та перекинула в Україну близько 95 відсотків бойових сил, які вона заздалегідь розмістила на кордонах.

3 березня вже повідомлялося, що російський десант підходить до Одеси: чотири великі десантні кораблі та кораблі підтримки.

Топ коментарі
+3
Когда я в детстве накрывался одеялом с головой, я думал, что меня никто не видит
показати весь коментар
07.03.2022 03:28 Відповісти
+3
США не верили??? Вы новенький?
показати весь коментар
07.03.2022 09:04 Відповісти
+2
Да уже пофигу,во что там верят или не верят в Вашингтоне..они не верили,что путин нападёт,хотя спасали своё посольство..
показати весь коментар
07.03.2022 06:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Когда я в детстве накрывался одеялом с головой, я думал, что меня никто не видит
показати весь коментар
07.03.2022 03:28 Відповісти
А ща?
показати весь коментар
07.03.2022 03:45 Відповісти
Щас тоже иногда хочется так думать
показати весь коментар
07.03.2022 03:48 Відповісти
Под одеялом?
показати весь коментар
07.03.2022 04:12 Відповісти
был фантастич-й рассказ, кажись в юном технике где двое на космич корабле нашли убежище от монстров, спрятавшись под одеялом. мо кто помнит, напишите автора.
І спокійної ночі, Українці!
показати весь коментар
07.03.2022 03:47 Відповісти
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%B7%D1%80%D0%B0%D0%BA_V Призрак V
показати весь коментар
07.03.2022 05:09 Відповісти
Спасиба, Серега! Оно! Удачи, спокойной ночи и всього найкращого ) !
показати весь коментар
07.03.2022 05:31 Відповісти
"Абсолютная защита", Шекли написал. Есть на ютубе в сов. передаче " Этот фантастический мир"
показати весь коментар
07.03.2022 07:57 Відповісти
гы! верю - не верю. игра. ***.
показати весь коментар
07.03.2022 03:37 Відповісти
Даремно не вірять. Москалям стане дурного глузду утнути таке, що на вуха не налазить. Уже ж годували дєсантурою крабів під Одесою. Можемпавтаріть, пля.
показати весь коментар
07.03.2022 04:47 Відповісти
Да уже пофигу,во что там верят или не верят в Вашингтоне..они не верили,что путин нападёт,хотя спасали своё посольство..
показати весь коментар
07.03.2022 06:32 Відповісти
США не верили??? Вы новенький?
показати весь коментар
07.03.2022 09:04 Відповісти
Вы не увидели иронию ? ))
показати весь коментар
07.03.2022 10:14 Відповісти
Тогда пардон.
показати весь коментар
07.03.2022 10:33 Відповісти
то вони зеленського тролять. він же не вірив що ******** нападе.
показати весь коментар
07.03.2022 07:57 Відповісти
я не думаю что это вообще о политике. просто чей-то анализ мол смысла нет кидать мясо кода видно что прежде такое ни к чему не привело
показати весь коментар
07.03.2022 08:39 Відповісти
хотя.. как мы все знаем ум русского не исследим. и они делают вещи вопреки логике. по этому кто знает что они могут вытворить
показати весь коментар
07.03.2022 08:42 Відповісти
Прогнозам США больше верю, без обид.
показати весь коментар
07.03.2022 09:03 Відповісти
Погода для десанта сейчас не соответствующая,да и для высадки сама Одесса не сильно подходит,скорее ближе к Белгороду Днестровском у больше подходит