9429 відвідувачів онлайн

Українські воїни взяли в полон групу окупантів під час звільнення Вільхівки на Харківщині. ВIДЕО

Українські воїни під час звільнення населеного пункту Вільхівка на Харківщині взяли у полон групу російських окупантів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написав у твітері український військовий Анатолій Штефан.

Він зазначив: "Звільнена Вільхівка. Окупанти в полоні у ЗСУ".

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Откуда? - с Москвы", - нову партію російських окупантів взяли у полон в Сумах - дехто вже вдягнув цивільний одяг. ВIДЕО

Топ коментарі
+89
Прям над ямой --- Это 5
показати весь коментар
26.03.2022 19:23 Відповісти
+88
Мальчікав в трусіках прібавілась...
показати весь коментар
26.03.2022 19:24 Відповісти
+78
Уже пачками пошли) Слава Украине!
показати весь коментар
26.03.2022 19:23 Відповісти

Завантаження...