Українські воїни взяли в полон групу окупантів під час звільнення Вільхівки на Харківщині. ВIДЕО
Українські воїни під час звільнення населеного пункту Вільхівка на Харківщині взяли у полон групу російських окупантів.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це написав у твітері український військовий Анатолій Штефан.
Він зазначив: "Звільнена Вільхівка. Окупанти в полоні у ЗСУ".
Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Откуда? - с Москвы", - нову партію російських окупантів взяли у полон в Сумах - дехто вже вдягнув цивільний одяг. ВIДЕО
Топ коментарі
+89 Василий СПРУТ
показати весь коментар
26.03.2022 19:23 Відповісти Посилання +88 Александр Чуднивец #474549
показати весь коментар
26.03.2022 19:24 Відповісти Посилання +78 Михаил Сомов #454446
показати весь коментар
26.03.2022 19:23 Відповісти Посилання